• Uczniowie podczas zajęć projektowych

Co roku oferujemy szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych adresowanych do wszystkich uczniów naszej szkoły. Dobierając ich tematykę zawsze staramy się wyjść na przeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom, dlatego są one bardzo zróżnicowane. Począwszy od zajęć, które mają rozwijać Wasze pasje, zdolności i zainteresowania, po zajęcia wyrównawcze i te mające przygotować Was do zdania matury czy egzaminu zawodowego. Mimo, że nieobowiązkowe, nasze zajęcia niezmiennie cieszą się wielką popularnością wśród uczniów, którzy chętnie na nie uczęszczają.

Poniżej przedstawiamy aktualną ofertę zajęć pozalekcyjnych na bieżący rok szkolny. Pamiętajcie, że jeśli macie propozycje zajęć, których nie ma na pniższej liście, możecie nam ją przedstawić, a my dołożymy wszelkich starań by takie zajęcia się na niej znalazły.

Zajęcia pozalekcyjne

Nauczyciel Zajęcia Dzień Godzina Sala
Figielek Monika Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. piątek 1330 – 1415 02
Kaczmarek Elwira Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanych przedmiotów. pierwsza sobota miesiąca 800 – 935 2
Kaleta Renata Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. środa 1240 – 1325 harcówka
Karolczak - Snadna Monika Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z języka niemieckiego.
Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik hotelarz).
piątek 800 – 845 czytelnia
Karwik Magdalena Przygotowanie młodzieży do konkursów i olimpiad ekonomicznych.
Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik ekonomista).
pierwsza sobota miesiąca 815 – 1115 18
Kluba Agnieszka Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. piątek 800 – 845 13
Konieczna Dobrochna Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. środa 800 – 845 25
Konieczny Dariusz Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik informatyk). wtorek 1510 – 1555 26
Kosiński Sławomir Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze, przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu.
Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik informatyk).
czwartek 1510 – 1555 12
Krzekotowski Jacek Koło szachowe, przygotowanie do zawodów strzeleckich. piątek 1500 – 1545 strzelnica LOK
Maziejuk Agnieszka Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. piątek 800 – 845 15
Nowacka Katarzyna Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne. poniedziałek 1510 – 1610 22
Nowaczyk Marcin Zajęcia sportowo - rekreacyjne. poniedziałek 1510 – 1555 sala gimnastyczna
Olejnik Anna Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. czwartek 1510 – 1555 1
Orpiszak Maria Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik organizacji usług gastronomicznych). czwartek 850 – 935 22
Pierzchała Grzegorz Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik organizacji reklamy). piątek 1520 – 1605 11
Podziomek Marcin Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze. środa 1415 – 1505 22
Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik organizacji reklamy). czwartek 850 – 935 23
Raj Krzysztof Przygotowanie młodzieży do konkursów katechetycznych. środa 1425 – 1510 1
Maciej Borewicz Przygotowanie młodzieży do konkursów katechetycznych. środa 1425 – 1510 1
Rochowiak Patrycja Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik organizacji usług gastronomicznych). czwartek 850 – 935
1240 – 1325
4
Sędzik - Szajda Martyna Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu.
Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik hotelarz).
piątek 800 – 845 02
Skupniewicz Marzena Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiot.
Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik informatyk).
poniedziałek 800 – 845 12
Smal Anna Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. piątek 800 – 845 1
Spławska Marzena Zajęcia sportowo rekreacyjne. czwartek 1600 – 1730 sala gimnastyczna
Szczuraszek Iwona Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. wtorek 845 – 930 18
Szelągowska Teresa Poranki poetyckie.
Doradztwo zawodowe dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
środa 1415 – 1515 czytelnia
Szperzyńska Kamilla Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze, przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu.
Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik informatyk).
wtorek 1505 – 1550 czytelnia
Szymczak Dorota Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. środa 1420 – 1505 2
Wicenciak Elżbieta Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze.
Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik ekonomista, technik organizacji reklamy).
pierwsza sobota miesiąca 1000 – 1300 1
Wiertlewski Grzegorz Zajęcia sportowo rekreacyjne. wtorek 1555 – 1725 sala gimnastyczna
Włodarczyk Dariusz Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik informatyk). wtorek 800 – 845 11
Wojciechowska Aleksandra Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. poniedziałek 1510 – 1555 02
Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów z języka angielskiego. piątek 850 – 935 14
Zaworska Maria Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. poniedziałek 1330 – 1415 16
Zdunek Adam Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. piątek 800 – 845 27
Zych Magdalena Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik ekonomista, technik organizacji reklamy). czwartek 800 – 845 13
Żwikiewicz Andrzej Zajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu. wtorek 1145 – 1230 5

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia edukacyjno–wyrównawcze dla uczniów klas pierwszych, realizowane są w każdy pierwszy i trzeci tydzień miesiąca. Uczeń może uczestniczyć nie tylko w zajęciach przeznaczonych dla swojej klasy, ale również brać udział w tych, które zostały nominalnie przypisane do innej klasy pierwszej.

Język Polski

Klasa Nauczyciel Dzień tygodnia Godzina Sala
1b Monika Figielek wtorek 1425 – 1505 02
1c Lucyna Zięba czwartek 1420 – 1505 15
1d Renata Kaleta poniedziałek 1510 – 1555 11
1e Lucyna Zięba poniedziałek 1510 – 1555 1
1f Renata Kaleta poniedziałek 1510 – 1555 11

Matematyka

Klasa Nauczyciel Dzień tygodnia Godzina Sala
1b, 1c Agnieszka Maziejuk poniedziałek 1420 – 1505 14
1d, 1f Sławomir Kosiński czwartek 1510 – 1555 16
1e Maria Zaworska wtorek 1330 – 1415 22

Język niemiecki

Klasa Nauczyciel Dzień tygodnia Godzina Sala
1b, 1c, 1f Elwira Kaczmarek środa 1510 – 1555 2
1b, 1c, 1d, 1e Monika Karolczak - Snadna wtorek 1605 – 1655 1
1b, 1f Iwona Szczuraszek środa 1510 – 1555 1
1e Martyna Sędzik - Szajda piątek 800 – 945 1

Język angielski

Klasa Nauczyciel Dzień tygodnia Godzina Sala
1b, 1d, 1f Anna Olejnik czwartek 1510 – 1555 2
1b, 1c, 1e, 1f Aleksandra Wojciechowska poniedziałek 1510 – 1555 02
1e Dobrochna Konieczna wtorek 1330 – 1415 22